Shërbimet e ofruara nga Klinikat dentare të Albamia Dent

fix

Devitalizacione dhëmbi

Kirurgji orale

Implantet dentare

Terapia konservative

Info.të dhënat personale

Dentistët Shqipëtar - Turizëm Dentar në Shqipëri

Ortodoncia

Endodonticia

Stomatologji estetike

Kirurgjia Maxillo-facciale

Parodontologjia

Implantology

Zbardhje dhëmbësh

Implantet dentare

Higjiena e dhëmbëve

{

info@albaniadent.com

© 2016 Nga Albania Dent - Dentistët në Shqipëri - Turizëm Dentar në Shqipëri - Rruga Pavarsia, 2008 Durrës (shiko në hartë) Tel: +39 3314041848
Shtepi pushimi Durres

Shtëpi pushimi në Durrës

Prenotoni pushimet tuaja familjare në plazhin e Durrësit. Ju mund të zgjidhni një apartamentin që ju përshtatet më mirë dhe me një çmim sa më të ulët

Shtëpi pushimi në Durrës - Pallati Xhili - Apartamente me qira

Shtëpi pushimi në Durrës, relaksim dhe argëtim . Ne ju ndihmojmë për të zgjedhur apartamentin që ju përshtatet më mirë dhe me qira më të ulët . Çdo apartament është e kuruar me kujdes  për të siguruar një  ambient comod dhe të rehatshëm për mysafirët tonë, gjatë qëndrimit të tyre në Durrës, për biznes apo për pushime.

Enver Duro

EURMartiri della libertà 51, , Mi3314041848eduro4@gmail.comCash, credit card, etc.privato€€http://www.albaniadent.com/manager/bookingImg.php?id=22&img=copertina&thumb=0

Pallati Xhili Durres – Apartament 101

Apartament spacioz me 88 metra katrore, i pajisur me të gjitha comforts, 50 metra larg nga plazhi , i përbërë nga një dhomë gjumi me krevat dopio, me mundësinë për të shtuar edhe një krevat tek, banjo, salla , dhe kuzhinë.Apartament është e vendosur në katin e katërt tePallatit Xhili paisur me ashensor në Rrugën " Pavarsia 2008, Lagna 13 Durrës


Shtëpi pushimi Durres - Apartament Xhili 102

Apartament 85 metra katror, të përbëra nga 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo, 2 ballkone, të gjitha të mobiluara Vendosur në katin e katërt pa ashensor në Rrugën " Pavarsia Lagna 13 Durrës


Pallati Xhili Durres - Apartament 103

Apartament 47 metra katror përbëhet nga 1 dhomë gjumi, sallon, kuzhinë, banjo, ballkon. Ndodhet në katin e pestë të Pallatit Xhili me ashensor në Rrugën " Pavarsia Lagna 13 Durrës


Shtëpi pushimi në Durrës dhe Apartament 104

Apartament 47 metra katror, 50 metra nga plazhi. I përbërë nga një dhomë gjumi, kuzhinë, salla, banjo, ballkon. Ndodhet në katin e pestë të pallatit Xhili me ashensor në Rrugën " Pavarsia Lagjen 13 Durrës


Shtëpi Pushimi Në Durrës Dhe Apartament 105

Apartament 85 metra katror i përbërë nga një dhomë gjumi, kuzhinë, sallë, banjo vend në katin e pestë të pallatit Xhili me ashensor


Apartament 106

Apartament 77 metra katror i përbërë nga një dhomë gjumi, kuzhinë, sallë, banjo ndodhet në katin e pestë të ndërtesës Xhili me ashensor, 50 metra nga plazhi


Apartament 107

Apartament 75 metra katror, 50 metra nga plazhi. I përbërë nga një dhomë gjumi, kuzhinë, sallë, banjo, ballkon. Ndodhet në katin e pestë të pallatit Xhili me ashensor


Xhili apartament 108

Apartament me 86 metra katrore , të vendosura Rruga Pavarsia Lagjen 13 Durrës , i përbërë nga 2 dhoma gjumi , kuzhinë, dhomë të gjallë, banjo, 2 ballkone. Pa një ashensorPallati Xhili 

Create a website